Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43

rezerwacje@tourist.pl

facebook Alarmowy: 660 023 224 / 24 h

 


LAZUROWE WYBRZEŻE - 5 dni

FRANCJA / Cannes, Nicea, Monaco, Monte Carlo
Data wyjazdu:14.09.2024
Data powrotu:18.09.2024
Długość pobytu:5 dni
Typ dojazdu:samolot
Wyżywienie:Śniadania
Liczba osób:
Cena / os.
4138 zł.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 4438 zł
Razem: 8276 PLN

LAZUROWE WYBRZEŻE - NICEA, MONACO, MONTE CARLO, CANNES,

1 dzień: Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa minimum 2 godziny przed odlotem. Spotkanie z Pilotem (Pilot towarzyszy grupie w trakcie całej imprezy, w tym w trakcie formalności na lotnisku oraz w trakcie przelotu). Odprawa. Przelot do Nicei. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, a w przypadku przyjazdu w godzinach przed rozpoczęciem doby hotelowej złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu (zakwaterowanie po powrocie do hotelu). Zwiedzanie Nicei - „stolicy Lazurowego Wybrzeża”. Tutejsze Stare Miasto pełne jest zabytkowych kamienic, kościołów i placów, a spacer wąskimi i zacienionymi uliczkami pozwala niemalże przenieść się w czasie i poczuć ducha Starej Nicei. W trakcie spaceru zobaczymy również Katedrę św. Reparaty, nadmorski park Jardin Albert 1er oraz plac Massena. Największą atrakcją miasta jest zapewniająca widok na lazurowe morze i palmy Promenada Anglików. Czas wolny. Obiadokolacja (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd komunikacja lokalną na zwiedzanie Księstwa Monaco. Jest to drugie (pod względem powierzchni) po Watykanie z najmniejszych państw świata. Stare Miasto w Księstwie Monako położone jest niezwykle malowniczo, na wzgórzu otoczonym z trzech stron wodami Morza Śródziemnego. To tu stoi pałac rodu Grimaldich, w którym żyła sławna Grace Kelly, a dziś mieszka książę Albert II z rodziną. Spacerując uliczkami w pobliżu pałacu książęcego odnajdziemy katedrę św. Mikołaja, która jest miejscem pochówku rodu Grimaldich. Alejkami pośród egzotycznej roślinności dotrzemy do Oceanarium gdzie mozna zobaczyć lagunę rekinów – wysokie na 6 metrów, mieszczące 450 tys. litrów wody morskiej akwarium z grubą na 30 cm szybą i rafą koralową. Idąc wybrzeżem z portem jachtowym możemy podziwiać okazałe jachty należące do najbogatszych ludzi na świecie. Na koniec dotrzemy do świata bogaczy. To w Monte Carlo, dzielnicy Księstwa Monako, stoi najsłynniejsze kasyno świata, przed którym parkują wyłącznie najdroższe samochody, produkty w sklepowych witrynach nie mają metek z cenami, a na przydrożnych drzewach rosną mandarynki. Czas wolny. Powrót do Niceii. Obiadokolacja ( dodatkowo płatna) w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd komunikacja lokalną na zwiedzanie Cannes – niegdyś rybacka wioska dziś jest światową stolicą filmu. Tu obowiązkowo należy zobaczyć Pałac Festiwalowy i słynną Aleję Gwiazd z odciskami dłoni sławnych ludzi. Wzdłuż plaży biegnie Bulwar La Croisette, przy którym nie brakuje maleńkich kawiarenek. Czas wolny lub dla chętnych rejs na Wyspy Leryńskie, porośnięte lasem eukaliptusowym i sosnowym, doskonałe miejsce na wypoczynek. Powrót do Nicei.  Obiadokolacja ( dodatkowo płatna) w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Program fakultatywny: I grupa będzie miała czas do indywidualnej dyspozycji w Nicei lub na pobyt na plaży, II grupa uda się na fakultatywną wycieczkę do Marsylii. Przejazd z Nicei do Marsylii do szybkim pociągiem (około 2,5-3 godz.).  Miasto uchodzi za jedno z najbardziej różnorodnych i wielokulturowych miast we Francji. Od wieków rozwijała się jako miasto portowe, czemu sprzyjało dobre położenie na Morzu Śródziemnym i ukształtowanie geograficzne terenu. Dziś komercyjna część portowa została przeniesiona do nowego portu, Marseille-Fos Port, a stary port oraz okolica zostały oddane mieszkańcom i są miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Zwiedzanie Marsylii w formie spaceru po starym mieście obejmujący miedzy innymi:  łuk triumfalny Porte d'Aix, katedra La Mayor oraz XVII-wieczny Ratusz, Stary Port wraz z fortami św. Mikołaja i św. Jana i kościołem św Wawrzyńca (Église Saint-Laurent). Czas wolny.  Powrót do Nicei. (Minimalna liczba osób, żeby wycieczka doszła do skutku to 15 osób).
Powrót do hotelu wieczorem. Obiadokolacja (dodatkowo płatna) w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

5 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie (złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu). Pojedziemy komunikacją lokalną do historycznego centrum miasta, gdzie będzie czas na indywidualne zwiedzanie, zakup pamiątek czy wizytę w jednej z wielu kawiarni. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu, zabranie bagaży. Transfer na lotnisko Nicea (). Odprawa, przelot do Polski. Zakończenie wycieczki. 

 

 

Informacje dotyczące lotu:
Polaczenie rejsowe obsługiwane przez linie lotnicze LOT z wliczonym bagażem (1 x bagaż podręczny 8 kg, 1 x bagaż rejestrowany 23 kg wg regulaminu przewoźnika),

Wylot: 14.09.2024
Warszawa (WAW)  godz. 07.15 / Linie LOT nr rejsu  LO 341 / Nicea (NCE) przylot godz. 9.50   

Powrót: 18.09.2024
Nicea (NCE)  godz. 19.35 / Linie LOT nr rejsu  LO 344 / Warszawa (WAW) przylot godz. 22.00   

 

Zakwaterowanie:
Hotel **/*** położony w centrum Nicei w rejonie dworca kolejowego, z dogodnym połączeniem linia tramwajowej, około 15 -20 minut spacerem od morza. Hotel dysponuje recepcją (7.00-0.00) z wielojęzycznym personelem, przechowalnią bagażu, Wi-Fi w lobby, salą śniadaniową, windą. Pokoje 2 osobowe z prywatną łazienką, TV, telefonem. Pokoje 3 osobowe za potwierdzaniem, przy czym w pokoju 3-osobowym najczęściej znajduje się łóżko małżeńskie i pojedyncze jako dostawka.


Cena zawiera:
Bezpośredni przelot samolotem rejsowym do/z Rzymu liniami LOT z wliczonym w cenę bagażem (1 x bagaż podręczny 8 kg, 1 x bagaż rejestrowany 23 kg wg regulaminu przewoźnika), opłaty lotniskowe. 
Noclegi w hotelach  (4 rozpoczęte doby hotelowe),  Hotel **/*** położony  w Nicei, Pokoje:  2-, 3 - osobowe, pokoje z łazienkami. Wyżywienie: śniadania (4 x śniadanie), Transfer lotnisko – hotel oraz hotel – lotnisko. Program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota. Ubezpieczenie TU Wiener (NNW, KL, BP). Składkę TFG oraz TFP. Podatek Vat marża.


Cena nie zawiera:
kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide (koszt ok. 175 EUR/os. płatne pilotowi imprezy).
Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 12-20 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelu).
Dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Dopłaty do 4 obiadokolacji; koszt 460 zł/os. (płatne w biurze).
Wycieczka fakultatywna do Marsylii cena 450 zł/ osobę (płatne w biurze), Przewodnik lokalny, zestawy słuchawkowy Tour Guide - płatne dodatkowo (na miejscu) koszt ok 25 euro.


Uwagi:
Koszty płacone za całą grupę (np. opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2023 r. dla grupy 30 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Bilety wstępu do muzeów i innych obiektów rezerwowane są na kilka tygodni przed przylotem/przyjazdem grupy, dlatego opłata za bilety jest obowiązkowa.
W trakcie wyjazdu należy posiadać paszport lub dowód osobisty (dotyczy również osób niepełnoletnich).
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W celu realizacji programu przejazdy będą realizowane środkami komunikacji miejskiej. Transfer będą realizowane autokarem turystycznym, Organizator zastrzega możliwość realizacji transferu przy grupie mniejszej niż 18 osób autobusem typu shuttle bus lub komunikacja regularną.
W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do ciepłych kolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta wegańska).
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Dokwaterowanie do pokoju 2 os., 2 os z dostawką lub 3 os. - bez opłat. Dopłata do pokoju 1 osobowego: wg cennika.

 


Zobacz rozkład jazdy
Data wyjazduRozkład jazdyDługość pobytuWyżywienieCena / 1 os. 
14.09.2024 do 18.09.2024
Warszawa, Okęcie
Pokaż5 dniŚniadania4438 PLN
4138 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 4438 PLN
RezerwujPromocjaPotwierdzona

LAZUROWE WYBRZEŻE - 5 dni 0
Dział Sprzedaży
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47 lok. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: warszawa@tourist.pl
Wynajem autokarów tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
e-mail: bus@tourist.pl
Dział Organizacji
05-123 Chotomów, ul. Boczna 4 tel./fax (0048 22) 772 28 30, e-mail: office@tourist.pl
Biuro podróży, biura podróży, biuro turystyczne, touroperator, agencja turystyczna, polskie biuro, polskie biuro podróży, biuro pielgrzymkowe, biuro turystyczno pielgrzymkowe, wycieczki, wycieczka, Wynajem autokarów, Wynajem autokarów Warszawa, wynajem autokaru, wynajem busa, autokary, autobusy, busy, autokary Lux, przewóz osób, transport osób, Wycieczki po polsce, Wycieczki do Pragi, Praga wycieczki, Wycieczki do Wilna, Wilno wycieczki, Wycieczka do pragi autokarem, Praga wycieczki z warszawy, Praga wycieczki autokarowe, Wycieczki do wilna z warszawy, Wycieczka do pragi autokarem z warszawy, Praga wycieczki z warszawy autokarem, Wycieczki do wilna autokarem z warszawy, Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów, Wycieczki autokarowe wilno z warszawy, wycieczki po europie, wycieczki zagraniczne, wycieczki autokarem, wycieczki samolotem, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki ze zwiedzaniem, zwiedzanie z przewodnikiem, wczasy, pobyty, wakacje, weekend, weekendy, wolny weekend, pomysł na weekend, obozy, narty, zimowiska, lato, zima, jesień, wiosna, zielone szkoły, sylwester, wyjazdy, podróże, krajowe, kraj, rezerwacja, Tourist, Turist, Tourist Polska, Turist Polska, Touristpolska, turistpolska, turysta, turysta polska, turystapolska, tth, tth, Chotomów, Chotomow, Aleje Jerozolimskie, Jerozolimskie, Warszawa, Nasiłowski, Nasilowski, Nasilowsky, firmy, intencive, uniwersytet, uniwersytety III wieku, kluby, kluby seniora, seniorzy, dla seniora, dla seniorów.
Litwa, Wilno, Troki, Kowno, Łotwa, Ryga, Estonia, Tallinn, Finlandia, Helsinki, Białoruś, Mińsk, Grodno, Ukraina, Lwów, Krym, Kijów, Odessa, Złota podkowa, Słowacja, Slowacja, Bratysława, Tatralandia, Tatrzańska Łomnica, Termalne, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Miszkolc, Tapolka, Czechy, Praga, Pragi, Kutna Hora, Morawy, Niemcy, Berlin, Wyspa, Poczdam, Kolonia, Sztuttgart, Ren, Dolina Renu, Monachium, Bawaria, Zamki Bawarskie, Zamki Ludwika, Uznam, Francja, Paryż, Lazurowe Wybrzeże, Colmar, Marsylia, Strasburg, Sztrazburg, Loara, Zamki nad Loarą, Orlean, Wieża Eiffla, Nicea, Canes, Monaco, Włochy, Wlochy, Italy, Italia, Rzym, Roma, Florencja, Wenecja, Fiuggi, Asyż, Genua, Sienna, Padowa, San Remo, Austria, Wiedeń, Dunaj, Innsbruck, Salzburg, Holandia, Amsterdam, Antwerpia, Belgia, Bruksela, Luxemburg, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, Oxford, Stonehange, Norwegia, Oslo, Fiord, Prom, Szwecja, Sztokholm, Dania, Kopenhaga, Chorwacja, Dubrovnik, Pula, Sibenik, Krk, Plitwice, Hiszpania, Barcelona, Loret, de mar, Rumunia, Bukareszt, Drakula, Bułgaria, Warna, Sofia, Belgrad, Grecja, Ateny, Delfy, Maraton, Epidauros, Thessaloniki, Rosja, Sankt Petersburg, St Petersburg, Moskwa, Polska, Kraków, Wieliczka, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Warmia, Mazury, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Radom, Podlasie, Bieszczady, Tatry, Zakopane, Pieniny, Szczawnica, Morze Bałtyckie, Bałtyk, Wybrzeże, Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Kaszuby, Wolin, Nysa, Opole, Śląsk, Podlasie, Białystok, Lublin, Roztocze, Zamość, Mazowsze, Warszawa, Żelazowa Wola, Toruń, Bydgoszcz.

Austria Belgia Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Gruzja Holandia Litwa Łotwa Luksemburg Niemcy Norwegia Polska Rumunia Słowacja Słowenia Szwecja Węgry Wielka Brytania Włochy

Augustów Białystok Bydgoszcz Częstochowa Dojazd własny Gdańsk Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Ostrowiec Świętokrzyski Ostrów Wielkopolski Poznań Radom Rzeszów Sieradz Suwałki Szczecin Toruń Tychy Wałbrzych Warszawa Wrocław
Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Powered by
Newsletter

Zapisz się do newslettera

* pola wymagane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Tourist Polska z siedzibą w Chotomowie zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności (kliknij aby zobaczyć pełną treść).
Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Tourist Polska.