Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43

rezerwacje@tourist.pl

facebook Alarmowy: 660 023 224 / 24 h

 


KRAJE BENELUXU - 6 dni

KRAJE BENELUXU / Amsterdam, Bruksela, Luksemburg
Data wyjazdu:03.09.2024
Data powrotu:08.09.2024
Długość pobytu:6 dni
Typ dojazdu:autokar
Wyżywienie:Śniadania
Liczba osób:
Cena / os.
2699 zł.
Razem: 5398 PLN

KRAJE BENELUXU - AMSTERDAM, ROTTERDAM, BRUKSELA, LUKSEMBURG

1 dzień: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd nocny przez Niemcy, Holandię do Amsterdamu.

2 dzień: przyjazd do Amsterdamu. Jest to miasto niezwykle atrakcyjne dla turystów, z wieloma świetnymi, historycznymi budynkami, a równocześnie z zaskakującymi atrakcjami jak dzielnica Czerwonych Latarni. W samym centrum miasta znajduje się plac Dam, co po holendersku oznacza „tama”. Najważniejszym obiektem przy placu jest dawny ratusz przebudowany w czasach napoleońskich na pałac królewski i taką rolę pełni do dziś. Jednym z najbardziej znanych kościołów protestanckich jest Westerkerk z najwyższą wieżą kościelną w Amsterdamie. Miłośnikom sztuki polecamy Muzeum Van Gogha z największą na świecie kolekcją obrazów i rysunków tego malarza. Tuż obok znajduje się słynna fabryka - szlifiernia Coster Diamonds, gdzie diamenty zamienia się w brylanty, ale funkcjonuje tu także muzeum i sklep. Jednym z najważniejszych symboli miasta jest 160 kanałów, które kiedyś były podstawową drogą transportu, a dziś są jedną z atrakcji turystycznych. Fakultatywnie (dodatkowo płatny) proponujemy rejs stateczkiem po jednym z kanałów. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu pojedziemy do Rotterdamu. Miasto zniszczone niemal całkowicie w czasie II wojny światowej, dziś jest jednym z najnowocześniejszych miast w Europie. Tuż obok miasta znajduje się największy europejski port, port Rotterdam, który możemy obejrzeć z daleka z wieży widokowej Euromast. W tym drugim co do wielkości mieście holenderskim nie zachowało się wiele zabytków - możemy jednak zobaczyć piękny ratusz, secesyjny Witte Huis (Biały Dom) czy hotel New York, spod którego przez lata odpływali mieszkańcy Europy za nowym życiem do Ameryki. W drodze do Belgii zatrzymamy się w niewielkiej wiosce Kinderdijk położonej na malowniczym polderze. Znajdziemy tu kompleks 19 zabytkowych wiatraków, największy na terenie Holandii. Pobyt w Belgii zaczniemy od zwiedzania Antwerpii. Sercem miasta jest rynek Grote Markt otoczony wąskimi kamienicami malowanymi na pastelowe kolory. Centralne miejsce zajmuje renesansowy ratusz, przed którym stoi fontanna Brabo. W tle rynku wznosi się jedna z najwyższych na świecie katedra Najświętszej Marii Panny. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień: po śniadaniu udamy się do Brukseli. Na przedmieściach zobaczymy jeden z symboli miasta -  103-metrowej wysokości model kryształu żelaza zwany Atomium, na szczyt którego można wjechać windą. Innym znanym symbolem Brukseli jest figurka siusiającego chłopca Manneken Pis. Grand Place to jeden z najładniejszych rynków Europy, ulubione miejsce spotkań turystów i bukselczyków. Na placu króluje wspaniały gotycki ratusz, otoczony domami cechów kupieckich. Szczególnym obiektem jest Dom Króla – okazała rezydencja księcia Brabancji, zbudowana jako symbol jego panowania. Na wzgórzu Treurenberg stoi chyba największa atrakcja Brukseli - katedra św. Michała i św. Guduli z przepięknymi witrażami. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

5 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu pojedziemy do Luksemburga. W samym centrum miasta mieści się pałac Wielkich Książąt, który jest oficjalną rezydencją książąt Luksemburga. Najważniejszym kościołem w mieście jest katedra Notre Dame z cudownym obrazem Maria Consolatrix Afflictorum. Do spróbowania miejscowych specjałów zachęcają liczne kawiarnie i restauracje przy placu Armii. Zajrzymy też do Grund - dzielnicy złożonej z labiryntu wąskich uliczek wzdłuż brzegów rzeki Alzette. W godzinach wieczornych odjazd w kierunku granicy, nocny przejazd do Polski.

6 dzień: przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


Cena zawiera: przejazd autokarem: standard turystyczny (WC, Video/DVD, klimatyzacja - dostosowany do wielkości grupy), zakwaterowanie: 3 noclegi hotel **/*** położony na trasie wycieczki - pokoje 2 osobowe z łazienką (możliwość 1 dostawki), wyżywienie: 3 śniadania, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP, podatek VAT-marża.


Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu, opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, wypożyczenie systemu Tour Guide, kosztów komunikacji lokalnej, kosztów programowych).
Orientacyjny koszt pakietu ok. 145 euro (płatne obligatoryjnie pilotowi) - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Dopłaty do 3 ciepłych kolacji; koszt 690 zł/os. (płatne w biurze).

Uwagi:
W trakcie wyjazdu należy posiadać paszport lub dowód osobisty (dotyczy również osób niepełnoletnich).
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2023 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do ciepłych kolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta wegańska).
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Dokwaterowanie do pokoju 2 os., 2 os z dostawką lub 3 os. - bez opłat. Dopłata do pokoju 1 osobowego: wg cennika imprezy. Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.


Zobacz rozkład jazdy
Data wyjazduRozkład jazdyDługość pobytuWyżywienieCena / 1 os. 
03.09.2024 do 08.09.2024Pokaż6 dniŚniadania2699 PLNRezerwuj


1. Amsterdam, Holandia
2. Bruksela, Belgia
3. Antwerpia, Belgia
4. Kinderdijk, Holandia
5. Rotterdam, Holandia
6. Luksemburg, Luksemburg
KRAJE BENELUXU - 6 dni 0KRAJE BENELUXU - 6 dni 1KRAJE BENELUXU - 6 dni 2KRAJE BENELUXU - 6 dni 3KRAJE BENELUXU - 6 dni 4KRAJE BENELUXU - 6 dni 5KRAJE BENELUXU - 6 dni 6KRAJE BENELUXU - 6 dni 7
Dział Sprzedaży
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47 lok. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: warszawa@tourist.pl
Wynajem autokarów tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
e-mail: bus@tourist.pl
Dział Organizacji
05-123 Chotomów, ul. Boczna 4 tel./fax (0048 22) 772 28 30, e-mail: office@tourist.pl
Biuro podróży, biura podróży, biuro turystyczne, touroperator, agencja turystyczna, polskie biuro, polskie biuro podróży, biuro pielgrzymkowe, biuro turystyczno pielgrzymkowe, wycieczki, wycieczka, Wynajem autokarów, Wynajem autokarów Warszawa, wynajem autokaru, wynajem busa, autokary, autobusy, busy, autokary Lux, przewóz osób, transport osób, Wycieczki po polsce, Wycieczki do Pragi, Praga wycieczki, Wycieczki do Wilna, Wilno wycieczki, Wycieczka do pragi autokarem, Praga wycieczki z warszawy, Praga wycieczki autokarowe, Wycieczki do wilna z warszawy, Wycieczka do pragi autokarem z warszawy, Praga wycieczki z warszawy autokarem, Wycieczki do wilna autokarem z warszawy, Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów, Wycieczki autokarowe wilno z warszawy, wycieczki po europie, wycieczki zagraniczne, wycieczki autokarem, wycieczki samolotem, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki ze zwiedzaniem, zwiedzanie z przewodnikiem, wczasy, pobyty, wakacje, weekend, weekendy, wolny weekend, pomysł na weekend, obozy, narty, zimowiska, lato, zima, jesień, wiosna, zielone szkoły, sylwester, wyjazdy, podróże, krajowe, kraj, rezerwacja, Tourist, Turist, Tourist Polska, Turist Polska, Touristpolska, turistpolska, turysta, turysta polska, turystapolska, tth, tth, Chotomów, Chotomow, Aleje Jerozolimskie, Jerozolimskie, Warszawa, Nasiłowski, Nasilowski, Nasilowsky, firmy, intencive, uniwersytet, uniwersytety III wieku, kluby, kluby seniora, seniorzy, dla seniora, dla seniorów.
Litwa, Wilno, Troki, Kowno, Łotwa, Ryga, Estonia, Tallinn, Finlandia, Helsinki, Białoruś, Mińsk, Grodno, Ukraina, Lwów, Krym, Kijów, Odessa, Złota podkowa, Słowacja, Slowacja, Bratysława, Tatralandia, Tatrzańska Łomnica, Termalne, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Miszkolc, Tapolka, Czechy, Praga, Pragi, Kutna Hora, Morawy, Niemcy, Berlin, Wyspa, Poczdam, Kolonia, Sztuttgart, Ren, Dolina Renu, Monachium, Bawaria, Zamki Bawarskie, Zamki Ludwika, Uznam, Francja, Paryż, Lazurowe Wybrzeże, Colmar, Marsylia, Strasburg, Sztrazburg, Loara, Zamki nad Loarą, Orlean, Wieża Eiffla, Nicea, Canes, Monaco, Włochy, Wlochy, Italy, Italia, Rzym, Roma, Florencja, Wenecja, Fiuggi, Asyż, Genua, Sienna, Padowa, San Remo, Austria, Wiedeń, Dunaj, Innsbruck, Salzburg, Holandia, Amsterdam, Antwerpia, Belgia, Bruksela, Luxemburg, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, Oxford, Stonehange, Norwegia, Oslo, Fiord, Prom, Szwecja, Sztokholm, Dania, Kopenhaga, Chorwacja, Dubrovnik, Pula, Sibenik, Krk, Plitwice, Hiszpania, Barcelona, Loret, de mar, Rumunia, Bukareszt, Drakula, Bułgaria, Warna, Sofia, Belgrad, Grecja, Ateny, Delfy, Maraton, Epidauros, Thessaloniki, Rosja, Sankt Petersburg, St Petersburg, Moskwa, Polska, Kraków, Wieliczka, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Warmia, Mazury, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Radom, Podlasie, Bieszczady, Tatry, Zakopane, Pieniny, Szczawnica, Morze Bałtyckie, Bałtyk, Wybrzeże, Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Kaszuby, Wolin, Nysa, Opole, Śląsk, Podlasie, Białystok, Lublin, Roztocze, Zamość, Mazowsze, Warszawa, Żelazowa Wola, Toruń, Bydgoszcz.

Austria Belgia Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Holandia Litwa Łotwa Luksemburg Niemcy Norwegia Polska Rumunia Słowacja Słowenia Szwecja Węgry Wielka Brytania Włochy

Augustów Białystok Bydgoszcz Częstochowa Dojazd własny Gdańsk Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Ostrowiec Świętokrzyski Poznań Radom Rzeszów Suwałki Szczecin Toruń Wałbrzych Warszawa Wrocław
Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Powered by
Newsletter

Zapisz się do newslettera

* pola wymagane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Tourist Polska z siedzibą w Chotomowie zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności (kliknij aby zobaczyć pełną treść).
Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Tourist Polska.