Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43

rezerwacje@tourist.pl

facebook Alarmowy: 660 023 224 / 24 h

 


HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI

UKRAINA / Mukaczewo, Użgorod, Jaremecze, Bukovel
Data wyjazdu:15.10.2019
Data powrotu:20.10.2019
Długość pobytu:6 dni
Typ dojazdu:autokar
Wyżywienie:Śniadania
Liczba osób:
Cena / os.
1199 zł.

HUCZULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - KARPATY, MOKACZEWO, BEREGOWO, UŻGOROD, BUKOVEL, JAREMECZE, WOROCHTA,  JAWOROW, KOŁOMYJA, IWANO-FRANKIWSK

1 dzień: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd przez Ukrainę do Lwowa, gdzie pospacerujemy po Starym Mieście wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu pojedziemy do Karpat. Atrakcją tej niewielkiej wioski jest neoromantyczny pałac Schönborna, przy budowie którego zastosowano symbolikę liczb. Następnie w miejscowości Użgorod zobaczymy zamek, w którym mieści się muzeum mające w swoich zbiorach m.in. miecz Stefana Batorego. W zlokalizowanym w pobliżu zamku skansenie zapoznamy się ze sztuką ludową regionu. Idąc na tutejszy deptak zwany Korzo zobaczymy katedrę grecko-katolicką oraz kościół rzymsko-katolicki św. Jura. Pospacerujemy także aleją wysadzaną sakurą (japońską wiśnią) na nabrzeżu rzeki Uż. Przejazd do hotelu w okolicach Mukaczewa, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

3 dzień: po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Mukaczewa. Nad miastem góruje zbudowany na wulkanicznej skale zamek Palanka mający strzec wschodnich granic Królestwa Węgier. Do najważniejszych obiektów w centrum miasta należą liczące niewiele ponad sto lat ratusz oraz katolicka katedra św. Marcina. Jedną z najnowszych atrakcji miasta jest Muzeum Miodu, gdzie możemy zobaczyć eksponaty związane z tym słodkim przysmakiem. Dodatkową atrakcją jest degustacją miodów i znakomitej mioduchy. Kolejnym miejscem, które odwiedzimy będzie Beregowo. Jest to miasteczko ukraińskich Madziarów i najważniejszy środek kultury węgierskiej na Zakarpaciu. Słynie również z tradycji uprawy winorośli oraz leczniczych wód termalnych i mineralnych. Fakultatywnie (dodatkowo płatny) proponujemy pobyt w basenach termalnych oraz degustację w piwnicy winnej (dodatkowo płatna). Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

4 dzień: po śniadaniu wyruszymy wzdłuż rzeki Cisy. Niewielka wioska Iza słynna jest w świecie wytwarzanych tu wyrobów z wikliny. Okolice miejscowości Solotwino już od zamierzchłych czasów znane były z wydobycia soli w kopalniach oraz pozyskiwania jej także z  okolicznych słonych jezior porównywanych do Morza Martwego. W miasteczku Rachów odnajdziemy geograficzny środek Europy wyznaczony pod koniec XIX wieku podczas budowy kolei. Przejedziemy także przez Karpacki Park Narodowy utworzony jako pierwszy Park Narodowy na terenie Ukrainy. Kolejna miejscowość, którą odwiedzimy to Bukovel uznawany za stolicę narciarstwa Ukrainy. Wyciągiem krzesełkowym wjedziemy na Górę Bukovel skąd roztacza się panoramą na Czarnohorę, Gorgany i Świdowiec. Natomiast stolicą Hucułów nazywana jest Worochta – obecnie miejscowość uzdrowiskowa, w której kamienny wiadukt kolejowy na rzece Prut zaprojektowali polscy inżynierowie. Kolejną miejscowością na naszej trasie jest Żabie (Werchowyna) - malownicza wioska w centrum Huculszczyzny. Fakultatywnie (dodatkowo płatny) proponujemy udział w wieczorku huculskim. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

5 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu czeka nas dalsze zwiedzanie Huculszczyzny. Następnie pojedziemy przez Jaworowo – niewielkiej wioski słynącej z targów kuców huculskich. Budynek Muzeum Huculszczyzny i Pokucia w Kołomyi uznawany jest za jeden z ładniejszych w mieście, a zbiory muzealne podziwiane są przez turystów z całego świata. Innym ciekawym muzeum jest Muzeum Pisanek, którego architektura zdradza zawartość wnętrza. Na koniec dnia udamy się do Stanisławowa (obecnie Iwano-Frankiwska), gdzie pospacerujemy zaułkami Starego Miasta. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), zakwaterowanie, nocleg.

6 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


Cena zawiera: przejazd autokarem: standard turystyczny (WC, Video/DVD, klimatyzacja - dostosowany do wielkości grupy), zakwaterowanie: 5 noclegów Hotele */**/*** położone na trasie wycieczki - pokoje 2 osobowe z łazienką (możliwość 1 dostawki), wyżywienie: 5 śniadań, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP, podatek VAT-marża.


Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu, opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, wypożyczenie systemu Tour Guide, kosztów komunikacji lokalnej, kosztów programowych).
Orientacyjny koszt pakietu ok. 75 euro, dodatkowo (płatne obligatoryjnie pilotowi) - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.
Opłat i wycieczek fakultatywnych (wymagane minimum 20 uczestników): wieczorek zakarpacki; koszt ok. 25 euro, baseny termalne, koszt ok. 10 euro, degustacja w Beregowie, koszt ok. 15 euro
Dopłaty do 5 ciepłych kolacji; koszt 290 zł/os. (płatne w biurze).

Uwagi:
W trakcie wyjazdu należy posiadać paszport ! (dotyczy również osób niepełnoletnich).
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2017 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do ciepłych kolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta wegańska).
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Dokwaterowanie do pokoju 2 os., 2 os z dostawką lub 3 os. - bez opłat. Dopłata do pokoju 1 osobowego: 690 zł/os. Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.


Zobacz rozkład jazdy
Data wyjazduRozkład jazdyDługość pobytuWyżywienieCena / 1 os. 
15.10.2019 do 20.10.2019 6 dniŚniadania1199 PLNSprzedaż zakończonaPotwierdzona


1. Mukaczewo, Ukraina
2. Użhorod, Ukraina
3. Berehowe, Ukraina
4. Jaremcze, Ukraina
5. Bukovel, Ukraina
6. Worochta, Ukraina
7. Wierchowina, Ukraina
8. Krzyworównia, Ukraina
9. Jaworów, Ukraina
10. Iwano-Frankiwsk, Ukraina
HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 0HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 1HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 2HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 3HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 4HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 5HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 6HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 7HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 8HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 9HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 10HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 11HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 12HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 13HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 14HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 15HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 16HUCULSZCZYZNA I ZAKARPACIE - 6 DNI 17
Dział Sprzedaży
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47 lok. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: warszawa@tourist.pl
Wynajem autokarów tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
e-mail: bus@tourist.pl
Dział Organizacji
05-123 Chotomów, ul. Boczna 4 tel./fax (0048 22) 772 28 30, e-mail: office@tourist.pl
Biuro podróży, biura podróży, biuro turystyczne, touroperator, agencja turystyczna, polskie biuro, polskie biuro podróży, biuro pielgrzymkowe, biuro turystyczno pielgrzymkowe, wycieczki, wycieczka, Wynajem autokarów, Wynajem autokarów Warszawa, wynajem autokaru, wynajem busa, autokary, autobusy, busy, autokary Lux, przewóz osób, transport osób, Wycieczki po polsce, Wycieczki do Pragi, Praga wycieczki, Wycieczki do Wilna, Wilno wycieczki, Wycieczka do pragi autokarem, Praga wycieczki z warszawy, Praga wycieczki autokarowe, Wycieczki do wilna z warszawy, Wycieczka do pragi autokarem z warszawy, Praga wycieczki z warszawy autokarem, Wycieczki do wilna autokarem z warszawy, Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów, Wycieczki autokarowe wilno z warszawy, wycieczki po europie, wycieczki zagraniczne, wycieczki autokarem, wycieczki samolotem, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki ze zwiedzaniem, zwiedzanie z przewodnikiem, wczasy, pobyty, wakacje, weekend, weekendy, wolny weekend, pomysł na weekend, obozy, narty, zimowiska, lato, zima, jesień, wiosna, zielone szkoły, sylwester, wyjazdy, podróże, krajowe, kraj, rezerwacja, Tourist, Turist, Tourist Polska, Turist Polska, Touristpolska, turistpolska, turysta, turysta polska, turystapolska, tth, tth, Chotomów, Chotomow, Aleje Jerozolimskie, Jerozolimskie, Warszawa, Nasiłowski, Nasilowski, Nasilowsky, firmy, intencive, uniwersytet, uniwersytety III wieku, kluby, kluby seniora, seniorzy, dla seniora, dla seniorów.
Litwa, Wilno, Troki, Kowno, Łotwa, Ryga, Estonia, Tallinn, Finlandia, Helsinki, Białoruś, Mińsk, Grodno, Ukraina, Lwów, Krym, Kijów, Odessa, Złota podkowa, Słowacja, Slowacja, Bratysława, Tatralandia, Tatrzańska Łomnica, Termalne, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Miszkolc, Tapolka, Czechy, Praga, Pragi, Kutna Hora, Morawy, Niemcy, Berlin, Wyspa, Poczdam, Kolonia, Sztuttgart, Ren, Dolina Renu, Monachium, Bawaria, Zamki Bawarskie, Zamki Ludwika, Uznam, Francja, Paryż, Lazurowe Wybrzeże, Colmar, Marsylia, Strasburg, Sztrazburg, Loara, Zamki nad Loarą, Orlean, Wieża Eiffla, Nicea, Canes, Monaco, Włochy, Wlochy, Italy, Italia, Rzym, Roma, Florencja, Wenecja, Fiuggi, Asyż, Genua, Sienna, Padowa, San Remo, Austria, Wiedeń, Dunaj, Innsbruck, Salzburg, Holandia, Amsterdam, Antwerpia, Belgia, Bruksela, Luxemburg, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, Oxford, Stonehange, Norwegia, Oslo, Fiord, Prom, Szwecja, Sztokholm, Dania, Kopenhaga, Chorwacja, Dubrovnik, Pula, Sibenik, Krk, Plitwice, Hiszpania, Barcelona, Loret, de mar, Rumunia, Bukareszt, Drakula, Bułgaria, Warna, Sofia, Belgrad, Grecja, Ateny, Delfy, Maraton, Epidauros, Thessaloniki, Rosja, Sankt Petersburg, St Petersburg, Moskwa, Polska, Kraków, Wieliczka, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Warmia, Mazury, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Radom, Podlasie, Bieszczady, Tatry, Zakopane, Pieniny, Szczawnica, Morze Bałtyckie, Bałtyk, Wybrzeże, Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Kaszuby, Wolin, Nysa, Opole, Śląsk, Podlasie, Białystok, Lublin, Roztocze, Zamość, Mazowsze, Warszawa, Żelazowa Wola, Toruń, Bydgoszcz.

Austria Belgia Białoruś Bułgaria Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Hiszpania Holandia Litwa Łotwa Luksemburg Niemcy Norwegia Polska Rosja Rumunia Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Ukraina Węgry Wielka Brytania Włochy

Augustów Białystok Bydgoszcz Częstochowa Dojazd własny Gdańsk Katowice Kielce Kraków Lublin Łomża Łódź Ostrowiec Świętokrzyski Ostróda Ostrów Mazowiecka Poznań Radom Rzeszów Szczecin Tarnów Toruń Warszawa Wrocław
Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Powered by
Newsletter

Zapisz się do newslettera

* pola wymagane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Tourist Polska z siedzibą w Chotomowie zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności (kliknij aby zobaczyć pełną treść).
Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Tourist Polska.