Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43

rezerwacje@tourist.pl

facebook Alarmowy: 660 023 224 / 24 h

 


HISZPANIA - 9 dni

HISZPANIA / Barcelona, Gerona, Montserrat, Marsylia
Data wyjazdu:12.06.2021
Data powrotu:20.06.2021
Długość pobytu:9 dni
Typ dojazdu:autokar
Wyżywienie:Śniadania
Liczba osób:
Cena / os.
2799 zł.
Razem: 5598 PLN

HISZPANIA I LAZUROWE WYBRZEŻE - BARCELONA, GIRONA, MONTSERRAT, NICEA, MONACO, SAN REMO

1 dzień: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd nocny przez Czechy, Austrię do Francji.

2 dzień: przyjazd na Lazurowe Wybrzeże do Nicei. Stare Miasto w „stolicy Lazurowego Wybrzeża” pełne jest zabytkowych kamienic, kościołów i placów, a spacer wąskimi i zacienionymi uliczkami pozwala niemalże przenieść się w czasie i poczuć ducha Starej Nicei. Największą atrakcją miasta jest zapewniająca widok na lazurowe morze i palmy Promenada Anglików. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

3 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu udamy się  do Księstwa Monaco. Jest to drugie (pod względem powierzchni) po Watykanie z najmniejszych państw świata. Stare Miasto w Księstwie Monako położone jest niezwykle malowniczo, na wzgórzu otoczonym z trzech stron wodami Morza Śródziemnego. To tu stoi pałac rodu Grimaldich, w którym żyła sławna Grace Kelly, a dziś mieszka książę Albert II z rodziną. Spacerując uliczkami w pobliżu pałacu książęcego odnajdziemy katedrę św. Mikołaja, która jest miejscem pochówku rodu Grimaldich. Idąc wybrzeżem z portem jachtowym możemy podziwiać okazałe jachty należące do najbogatszych ludzi na świecie. Na koniec dotrzemy do świata bogaczy. To w Monte Carlo, dzielnicy Księstwa Monako, stoi najsłynniejsze kasyno świata, przed którym parkują wyłącznie najdroższe samochody, produkty w sklepowych witrynach nie mają metek z cenami, a na przydrożnych drzewach rosną mandarynki. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

4 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu pojedziemy do Marsylii. Centrum miasta stanowią okolice Starego Portu, gdzie znajduje się większość atrakcji. Wejścia do portu strzegą dwa forty św. Mikołaja i św. Jana. Tuż przy morzu przyciąga wzrok swoją pasiastą bryłą zwieńczoną wieżyczkami i kopułami ogromna katedra la Major. Nad miastem góruje bazylika Notce Dame de la Garde, spod której możemy oglądać niezwykłą panoramę. Przejazd do hotelu położonego na wybrzeżu Costa Brava. Zakwaterowanie, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

5 dzień: śniadanie, przejazd do Barcelony. Miejscem, dla którego przyjeżdża się do stolicy Katalonii jest niezwykły kościół Sagrada Familia, którego projektantem i głównym wykonawcą był Antonio Gaudi. Park Guell, który miał być miejscem wypoczynku dla wyższych sfer Barcelony, to kolejny projekt mistrza – Gaudiego. Na terenie parku znajduje się także muzeum Gaudiego. W samym centrum miasta znajduje się zabytkowa i piękna dzielnica gotycka (Barri Gòtic), gdzie zachowały się ślady średniowiecznej przeszłości w postaci plątaniny uliczek, z wyniosłą katedrą św. Eulalii i tętniącym gwarem turystów deptakiem La Rambla. Fakultatywnie (dla chętnych) proponujemy pobyt w barcelońskim oceanarium oraz pokaz grających fontann, który jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Barcelony. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

6 dzień: po śniadaniu czas wolny przeznaczony na plażowanie. Dla chętnych proponujemy fakultatywną (płatną dodatkowo) wycieczkę do Montserrat. Jest to wzgórze, na którym znajduje się jedno z najsłynniejszych sanktuariów na świecie, będące symbolem tożsamości narodowej Katalończyków. W zbudowanym na wysokości ponad 1000 m n.p.m. męskim klasztorze benedyktyńskim od ponad tysiąca lat przechowywana jest, uznawana za cudowną, figura Czarnej Madonny. Ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

7 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu pojedziemy do Girony. Miasto posiada jedną z najlepiej zachowanych średniowiecznych starówek w Hiszpanii, z jedną z największych historycznych dzielnic żydowskich w Europie. Tutejsza katedra ma największą na świecie nawę główną. Przejazd do San Remo. Zakwaterowanie, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

8 dzień: śniadanie, wykwaterowanie. Proponujemy krótki spacer po San Remo - letnim kurorcie wypoczynkowym leżącym, blisko francuskiej granicy, słynnym z Festiwalu Piosenki Włoskiej, na którym w 1967 r. wystąpiła Anna German. Po spacerze czas  na wypoczynek na plaży. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

9 dzień: przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


Cena zawiera: przejazd autokarem: standard turystyczny (WC, Video/DVD, klimatyzacja - dostosowany do wielkości grupy), zakwaterowanie: 6 noclegów, hotele **/*** położone na trasie wycieczki (tj. 3 noclegi – w regionie Lazurowego Wybrzeża, 3 noclegi – w regionie wybrzeża Costa Brava) - pokoje 2 os. z łazienką (możliwość 1 dostawki), wyżywienie: 6 śniadań, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP, podatek VAT-marża.


Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu, opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, wypożyczenie systemu Tour Guide, kosztów komunikacji lokalnej, kosztów programowych).
Orientacyjny koszt pakietu ok. 125 euro (płatne obligatoryjnie pilotowi) - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.
Opłat i wycieczek fakultatywnych. Wycieczka fakultatywna do Montserrat; koszt 150 zł/os (płatne w biurze).
Dopłaty do 6 ciepłych kolacji; koszt 480 zł/os. (płatne w biurze).

Uwagi:
W trakcie wyjazdu należy posiadać paszport lub dowód osobisty (dotyczy również osób niepełnoletnich).
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2017 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do ciepłych kolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta wegańska).
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Dokwaterowanie do pokoju 2 os., 2 os z dostawką lub 3 os. - bez opłat. Dopłata do pokoju 1 osobowego: 770 zł/os. Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.


Zobacz rozkład jazdy
Data wyjazduRozkład jazdyDługość pobytuWyżywienieCena / 1 os. 
13.06.2020 do 21.06.2020 9 dniŚniadania2799 PLNSprzedaż zakończonaPotwierdzona
25.07.2020 do 02.08.2020 9 dniŚniadania2799 PLNSprzedaż zakończonaPotwierdzona
05.09.2020 do 13.09.2020 9 dniŚniadania2799 PLNSprzedaż zakończonaPotwierdzona
12.06.2021 do 20.06.2021Pokaż9 dniŚniadania2799 PLNRezerwuj
24.07.2021 do 01.08.2021Pokaż9 dniŚniadania2799 PLNRezerwuj
04.09.2021 do 12.09.2021Pokaż9 dniŚniadania2799 PLNRezerwuj


1. Barcelona, Hiszpania
2. Nicea, Francja
3. Monako, Monako
4. San Remo, Włochy
5. Montserrat, Hiszpania
6. Girona, Hiszpania
7. Lloret de Mar, Hiszpania
8. Costa Brava, Hiszpania
9. Marsylia, Francja
HISZPANIA - 9 dni 0HISZPANIA - 9 dni 1HISZPANIA - 9 dni 2HISZPANIA - 9 dni 3HISZPANIA - 9 dni 4HISZPANIA - 9 dni 5
Dział Sprzedaży
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47 lok. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: warszawa@tourist.pl
Wynajem autokarów tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
e-mail: bus@tourist.pl
Dział Organizacji
05-123 Chotomów, ul. Boczna 4 tel./fax (0048 22) 772 28 30, e-mail: office@tourist.pl
Biuro podróży, biura podróży, biuro turystyczne, touroperator, agencja turystyczna, polskie biuro, polskie biuro podróży, biuro pielgrzymkowe, biuro turystyczno pielgrzymkowe, wycieczki, wycieczka, Wynajem autokarów, Wynajem autokarów Warszawa, wynajem autokaru, wynajem busa, autokary, autobusy, busy, autokary Lux, przewóz osób, transport osób, Wycieczki po polsce, Wycieczki do Pragi, Praga wycieczki, Wycieczki do Wilna, Wilno wycieczki, Wycieczka do pragi autokarem, Praga wycieczki z warszawy, Praga wycieczki autokarowe, Wycieczki do wilna z warszawy, Wycieczka do pragi autokarem z warszawy, Praga wycieczki z warszawy autokarem, Wycieczki do wilna autokarem z warszawy, Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów, Wycieczki autokarowe wilno z warszawy, wycieczki po europie, wycieczki zagraniczne, wycieczki autokarem, wycieczki samolotem, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki ze zwiedzaniem, zwiedzanie z przewodnikiem, wczasy, pobyty, wakacje, weekend, weekendy, wolny weekend, pomysł na weekend, obozy, narty, zimowiska, lato, zima, jesień, wiosna, zielone szkoły, sylwester, wyjazdy, podróże, krajowe, kraj, rezerwacja, Tourist, Turist, Tourist Polska, Turist Polska, Touristpolska, turistpolska, turysta, turysta polska, turystapolska, tth, tth, Chotomów, Chotomow, Aleje Jerozolimskie, Jerozolimskie, Warszawa, Nasiłowski, Nasilowski, Nasilowsky, firmy, intencive, uniwersytet, uniwersytety III wieku, kluby, kluby seniora, seniorzy, dla seniora, dla seniorów.
Litwa, Wilno, Troki, Kowno, Łotwa, Ryga, Estonia, Tallinn, Finlandia, Helsinki, Białoruś, Mińsk, Grodno, Ukraina, Lwów, Krym, Kijów, Odessa, Złota podkowa, Słowacja, Slowacja, Bratysława, Tatralandia, Tatrzańska Łomnica, Termalne, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Miszkolc, Tapolka, Czechy, Praga, Pragi, Kutna Hora, Morawy, Niemcy, Berlin, Wyspa, Poczdam, Kolonia, Sztuttgart, Ren, Dolina Renu, Monachium, Bawaria, Zamki Bawarskie, Zamki Ludwika, Uznam, Francja, Paryż, Lazurowe Wybrzeże, Colmar, Marsylia, Strasburg, Sztrazburg, Loara, Zamki nad Loarą, Orlean, Wieża Eiffla, Nicea, Canes, Monaco, Włochy, Wlochy, Italy, Italia, Rzym, Roma, Florencja, Wenecja, Fiuggi, Asyż, Genua, Sienna, Padowa, San Remo, Austria, Wiedeń, Dunaj, Innsbruck, Salzburg, Holandia, Amsterdam, Antwerpia, Belgia, Bruksela, Luxemburg, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, Oxford, Stonehange, Norwegia, Oslo, Fiord, Prom, Szwecja, Sztokholm, Dania, Kopenhaga, Chorwacja, Dubrovnik, Pula, Sibenik, Krk, Plitwice, Hiszpania, Barcelona, Loret, de mar, Rumunia, Bukareszt, Drakula, Bułgaria, Warna, Sofia, Belgrad, Grecja, Ateny, Delfy, Maraton, Epidauros, Thessaloniki, Rosja, Sankt Petersburg, St Petersburg, Moskwa, Polska, Kraków, Wieliczka, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Warmia, Mazury, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Radom, Podlasie, Bieszczady, Tatry, Zakopane, Pieniny, Szczawnica, Morze Bałtyckie, Bałtyk, Wybrzeże, Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Kaszuby, Wolin, Nysa, Opole, Śląsk, Podlasie, Białystok, Lublin, Roztocze, Zamość, Mazowsze, Warszawa, Żelazowa Wola, Toruń, Bydgoszcz.

Austria Belgia Białoruś Bułgaria Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Hiszpania Holandia Litwa Łotwa Luksemburg Niemcy Norwegia Polska Rosja Rumunia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Ukraina Węgry Wielka Brytania Włochy

Białystok Bydgoszcz Częstochowa Dojazd własny Gdańsk Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Ostrowiec Świętokrzyski Ostróda Poznań Radom Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra
Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Powered by
Newsletter

Zapisz się do newslettera

* pola wymagane
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Tourist Polska z siedzibą w Chotomowie zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności (kliknij aby zobaczyć pełną treść).
Podając adres email i zapisując się do newslettera akceptujesz zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Tourist Polska.