Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może lepiej działać. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Rozumiem Dowiedz się więcej

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43

rezerwacje@tourist.pl

facebook Alarmowy: 660 023 224 / 24 h

 


PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni

CZECHY /
Data wyjazdu:06.09.2018
Data powrotu:09.09.2018
Długość pobytu:4 dni
Typ dojazdu:autokar
Wyżywienie:Śniadania
Liczba osób:
Cena / os.
999 zł.
Razem: 1998 PLN

PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE

1 dzień:
wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd przez Czechy do Pragi, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg. Dla chętnych proponujemy wieczorny spacer po Pradze.

2 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu wyruszymy na zwiedzanie Pragi. Naszą wędrówkę rozpoczniemy od Klasztoru na Strahovie, gdzie z tarasu widokowego spojrzymy na panoramę miasta. Dominantą placu loretańskiego jest Pałac Czerninów, ale zwrócimy uwagę również na Praską Loretę – barokowy kompleks budynków sakralnych z Domkiem Loretańskim. Następnie udamy się na Zamek Praski, który dziś jest nie tylko siedzibą Prezydenta Czech, ale również mieści się tu wspaniała galeria sztuki. Na trzecim dziedzińcu zamkowym zachwycać się będziemy katedrą św. Wita i Starym Pałacem Królewskim, a na Złotej Uliczce dowiemy się gdzie mieszkał Franz Kafka. Ze wzgórza Hradczańskiego przejdziemy na Małą Stranę ze wspaniałymi pałacami arystokratycznymi, w których obecnie mieszczą się m.in. Sejm, Senat i ambasady, a nad Rynkiem Małostrańskim góruje barokowy kościół św. Mikołaja. Wyspa Kampa jest wprawdzie dobrym miejscem na odpoczynek, ale nas czeka spacer przez Most Karola, który od 1357 roku spina dwa brzegi Wełtawy. Rynek Staromiejski to historyczny plac miejski na Starym Mieście, którego największą atrakcją jest wieża Ratusza Staromiejskiego z zegarem Orloj. Zajrzymy również na Plac Wacława (Vaclavske Namesti), który jest najbardziej znanym fragmentem Nowego miasta oraz na Josefov czyli do dzielnicy żydowskiej. Przejazd na Morawy, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

3 dzień: po śniadaniu przejazd do zespołu pałacowo – parkowego Lednice – Valtice, wpisanego na Listę światowego Dziedzictwa UNESCO. Położony w pięknym parku zamek Lednicki był letnią rezydencją rodu Lichtensteinów. Drugi z zamków – barokowy zamek Valtice znany był nie tylko ze swojego piękna, ale również tradycji winiarskiej. Nic więc dziwnego, że w dawnej rezydencji Lichtensteinów dziś mieści się Salon Win Republiki Czeskiej. Następnie pojedziemy do Mikulova. Nad miastem dominuje potężny zamek, którym obecnie mieści się Muzeum Regionalne z ekspozycją winiarstwa. U podnóża zamku położone jest niewielkie Stare Miasto oraz dawna Dzielnica Żydowska, Kolejnym miastem, które odwiedzimy jest Znojmo, gdzie pospacerujemy po Starym Mieście podziwiając tutejszy zamek, kościoły i kamienice mieszczańskie. Morawy południowe to region, gdzie winorośl przybyła z legionami rzymskimi, a tradycje wyrobu wina kultywowane są do dziś. Dlatego proponujemy fakultatywnie (płatną dodatkowo) wizytę w jednej z piwnic połączoną z degustacją wina. Przejazd do hotelu, ciepła kolacja (dodatkowo płatna), nocleg.

4 dzień: po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu pojedziemy do Brna. Podczas spaceru po stolicy Moraw Południowych zobaczymy Stare Miasto z katedrą św. Piotra i Pawła na wzgórzu Petrov , Zelny Trh z fontanną Parnas, Stary Ratusz oraz Plac Wolności, przy którym znajdują się wspaniałe pałace mieszczańskie. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


Cena zawiera: przejazd autokarem: standard turystyczny (WC, Video/DVD, klimatyzacja - dostosowany do wielkości grupy), zakwaterowanie: 3 noclegi, hotele **/*** (tj. 1 nocleg na przedmieściach Pragi, 2 noclegi na Morawach w okolicy Znojmo / Mikulov) - pokoje 2 os. z łazienką (możliwość 1 dostawki), wyżywienie: 3 śniadania, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, KL, BP, podatek VAT-marża.


Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu, opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni, opłaty lokalne, wypożyczenie systemu Tour Guide, kosztów komunikacji lokalnej, kosztów programowych).
Orientacyjny koszt pakietu ok. 1200 koron czeskich (płatne obligatoryjnie pilotowi) - koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek. Dodatkowo: degustacje; koszt ok. 300 koron czeskic
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Dopłaty do 3 ciepłych kolacji; koszt 145 zł/os. (płatne w biurze).

Uwagi:
W trakcie wyjazdu należy posiadać paszport lub dowód osobisty (dotyczy również osób niepełnoletnich).
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
W celu realizacji programu część przejazdów może być realizowana środkami komunikacji miejskiej.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłaty rezerwacyjne, przewodnicy lokalni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2017 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do ciepłych kolacji biuro zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa, dieta wegańska).
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Dokwaterowanie do pokoju 2 os., 2 os z dostawką lub 3 os. - bez opłat. Dopłata do pokoju 1 osobowego: 360 zł/os. Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.


Zobacz rozkład jazdy
Data wyjazduRozkład jazdyDługość pobytuWyżywienieCena / 1 os. 
06.09.2018 do 09.09.2018Pokaż4 dniŚniadania999 PLNRezerwuj
18.10.2018 do 21.10.2018Pokaż4 dniŚniadania899 PLNRezerwuj


1. Praga, Czechy
2. Mikulov, Czechy
3. Znojmo, Czechy
4. Brno, Czechy
5. Lednice, Czechy
PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 0PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 1PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 2PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 3PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 4PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 5PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 6PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 7PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 8PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 9PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 10PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 11PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 12PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 13PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 14PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 15PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 16PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 17PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 18PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 19PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 20PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 21PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 22PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 23PRAGA - CZESKIE ZAMKI I WINNICE - 4 dni 24
Dział Sprzedaży
00-697 Warszawa, Al. Jerozolimskie 47 lok. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: warszawa@tourist.pl
Wynajem autokarów tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43
e-mail: bus@tourist.pl
Dział Organizacji
05-123 Chotomów, ul. Boczna 4 tel./fax (0048 22) 772 28 30, e-mail: office@tourist.pl
Biuro podróży, biura podróży, biuro turystyczne, touroperator, agencja turystyczna, polskie biuro, polskie biuro podróży, biuro pielgrzymkowe, biuro turystyczno pielgrzymkowe, wycieczki, wycieczka, Wynajem autokarów, Wynajem autokarów Warszawa, wynajem autokaru, wynajem busa, autokary, autobusy, busy, autokary Lux, przewóz osób, transport osób, Wycieczki po polsce, Wycieczki do Pragi, Praga wycieczki, Wycieczki do Wilna, Wilno wycieczki, Wycieczka do pragi autokarem, Praga wycieczki z warszawy, Praga wycieczki autokarowe, Wycieczki do wilna z warszawy, Wycieczka do pragi autokarem z warszawy, Praga wycieczki z warszawy autokarem, Wycieczki do wilna autokarem z warszawy, Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów, Wycieczki autokarowe wilno z warszawy, wycieczki po europie, wycieczki zagraniczne, wycieczki autokarem, wycieczki samolotem, wycieczki z przewodnikiem, wycieczki ze zwiedzaniem, zwiedzanie z przewodnikiem, wczasy, pobyty, wakacje, weekend, weekendy, wolny weekend, pomysł na weekend, obozy, narty, zimowiska, lato, zima, jesień, wiosna, zielone szkoły, sylwester, wyjazdy, podróże, krajowe, kraj, rezerwacja, Tourist, Turist, Tourist Polska, Turist Polska, Touristpolska, turistpolska, turysta, turysta polska, turystapolska, tth, tth, Chotomów, Chotomow, Aleje Jerozolimskie, Jerozolimskie, Warszawa, Nasiłowski, Nasilowski, Nasilowsky, firmy, intencive, uniwersytet, uniwersytety III wieku, kluby, kluby seniora, seniorzy, dla seniora, dla seniorów.
Litwa, Wilno, Troki, Kowno, Łotwa, Ryga, Estonia, Tallinn, Finlandia, Helsinki, Białoruś, Mińsk, Grodno, Ukraina, Lwów, Krym, Kijów, Odessa, Złota podkowa, Słowacja, Slowacja, Bratysława, Tatralandia, Tatrzańska Łomnica, Termalne, Węgry, Budapeszt, Eger, Balaton, Miszkolc, Tapolka, Czechy, Praga, Pragi, Kutna Hora, Morawy, Niemcy, Berlin, Wyspa, Poczdam, Kolonia, Sztuttgart, Ren, Dolina Renu, Monachium, Bawaria, Zamki Bawarskie, Zamki Ludwika, Uznam, Francja, Paryż, Lazurowe Wybrzeże, Colmar, Marsylia, Strasburg, Sztrazburg, Loara, Zamki nad Loarą, Orlean, Wieża Eiffla, Nicea, Canes, Monaco, Włochy, Wlochy, Italy, Italia, Rzym, Roma, Florencja, Wenecja, Fiuggi, Asyż, Genua, Sienna, Padowa, San Remo, Austria, Wiedeń, Dunaj, Innsbruck, Salzburg, Holandia, Amsterdam, Antwerpia, Belgia, Bruksela, Luxemburg, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, Oxford, Stonehange, Norwegia, Oslo, Fiord, Prom, Szwecja, Sztokholm, Dania, Kopenhaga, Chorwacja, Dubrovnik, Pula, Sibenik, Krk, Plitwice, Hiszpania, Barcelona, Loret, de mar, Rumunia, Bukareszt, Drakula, Bułgaria, Warna, Sofia, Belgrad, Grecja, Ateny, Delfy, Maraton, Epidauros, Thessaloniki, Rosja, Sankt Petersburg, St Petersburg, Moskwa, Polska, Kraków, Wieliczka, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin, Warmia, Mazury, Góry Świętokrzyskie, Kielce, Radom, Podlasie, Bieszczady, Tatry, Zakopane, Pieniny, Szczawnica, Morze Bałtyckie, Bałtyk, Wybrzeże, Trójmiasto, Hel, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Kaszuby, Wolin, Nysa, Opole, Śląsk, Podlasie, Białystok, Lublin, Roztocze, Zamość, Mazowsze, Warszawa, Żelazowa Wola, Toruń, Bydgoszcz.

Austria Belgia Białoruś Bułgaria Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Hiszpania Holandia Litwa Łotwa Luksemburg Niemcy Norwegia Polska Rosja Rumunia Serbia Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Ukraina Węgry Wielka Brytania Włochy

Białystok Bydgoszcz Częstochowa Dojazd własny Gdańsk Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Ostrowiec Świętokrzyski Ostróda Poznań Radom Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław
Opublikowane na stronach materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Powered by